Просто еще 1 форум :D

Объявление

Добро пожаловать на еще 1 форум
Приятного времяпрепровождения

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Просто еще 1 форум :D » Музыка » Что у вас играет в данный момент ?


Что у вас играет в данный момент ?

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

LP - in the end

0

2

Ой господи)
Dj Trix - I like you :D

0

3

QUEEN - It's a hard life

It's a Hard Life

(Mercury)

I don't want my freedom
There's no reason for living with a broken heart.

This is a tricky situation -
I've only got myself to blame
It's just a simple fact of life
It can happen to anyone -

You win - you lose
It's a chance you have to take with love
Oh yeah - I fell in love
But now you say it's over and I'm falling apart.

It's a hard life
To be true lovers together
To love and live forever in each others hearts -
It's a long hard fight
To learn to care for each other
To trust in one another right from the start
When you're in love -

I try and mend the broken pieces
I try to fight back the tears
They say it's just a state of mind
But it happens to everyone -

How it hurts - deep inside
When your love has cut you down to size
Life is tough - on your own
Now I'm waiting for something to fall from the skies
Waiting for love.

Yes it's a hard life
Two lovers together
To love and live forever in each others hearts
It's a long hard fight
To learn to care for each other
To trust in one another - right from the start
When you're in love -
Yes it's a hard life
In a world that's filled with sorrow
There are people searching for love in every way -

It's a long hard fight -
But I'll always live for tomorrow
I'll look back on myself and say I did it for love
Yes I did it for love - for love - oh I did it for love.

0

4

toni braxton - un break my heart)

0

5

Наутилус альбом "Атлантида"

0

6

system_of_a_down_-_atwa)

0

7

Tic_Tac_Toe "verpiss dich"

0

8

Rammstein "Reise,Reise"

0

9

Fort Minor - Feel like home

0

10

Монокини-До встречи на звезде

0

11

Scorpions "Still loving you"

0


Вы здесь » Просто еще 1 форум :D » Музыка » Что у вас играет в данный момент ?